Petseri tn 6/1 (gümnaasiumi kõrval)
Vastseliina alevik
Vastseliina valdfb
65201 Võru maakond
Juhataja: Merlis Pajustik
59191992

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Vastseliina Noortekeskuse põhimäärus


Külastage meie blogi aadressil:

http://vastseliinanoortekeskus.wordpress.com/

 
Noortekeskus on avatud esmaspäevast reedeni kella 13.00-20.00. Ootame noortekeskusesse igas vanuses noori (ka neid, kes on juba gümnaasiumi lõpetanud ja õpivad kusagil mujal).
 
Noortekeskuses saab mängida piljardit, lauahokit, lauajalgpalli, erinevaid lauamänge. Noortekeskuses on võimalik meisterdada ja lugeda erinevaid ajakirju. Trikkiratta huvilistel on võimalik kasutada skateparki.  Lisaks on moodne köök, kus on võimalik endale söödavat ja joodavat valmistada. Igaüks leiab endale sealt meelepärast tegevust.
 
Näeme Vastseliina noortekeskuses!
 
 

Vastseliina Vallavalitsus (Vastseliina Noortekeskus) on partneriks MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse (Eesti ANK) projektis „Murdepunkt",
mida rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja -noored" avatud taotlusvoorust „Tõrjutud noorte sotsiaalne kaasamine ja õigusrikkumiste ennetamine". Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Lisainfo programmi kodulehelt www.entk.ee/riskilapsedjanoored/ ja Facebook’ist www.facebook.com/RiskilapsedJaNoored Rohkem infot projekti kohta: http://www.ank.ee/avaleht/index.php/murdepunkt

logorida emp est