Vastseliina vallas pakuvad noortele huviharidust 4 asutust: Vastseliina Rahvamaja, Vastseliina Gümnaasium, Vastseliina Muusikakool ja Spordiklubi.
 
1. Vastseliina Muusikakool
Vaata infot Vastseliina Muusikakooli kodulehelt www.vastseliinamuusika.edu.ee
 
 
2. Vastseliina Rahvamajas pakutavad huviringid noortele:
Vaata infot Vastseliina Rahvamaja kodulehelt www.vastseliina.ee/rahvamaja
 
 
3. Vastseliina Gümnaasiumis pakutavad huviringid noortele:
Täpsem info Vastseliina Gümnaasiumi kodulehel http://www.vastseliina.edu.ee/
 
 
4. Vastseliina Spordiklubi:
Grupi piirkonna spordihuviliste poolt loodi 1996. aastal mittetulundusühinguna registreeritud Vastseliina spordiklubi. Ühingu eesmärk on viia ühe mütsi alla spordi tegijad ja toetajad Vastseliina vallas ning tõestada, et lisaks maarahva laadale ja linnusevaremetele on Vastseliina ka tublide ja edukate sportlaste viljakas kasvulava. Peamised harrastatavad spordialad on suusatamine, laskesuusatamine, orienteerumine. Klubi seisab hea sportlaste järelkasvu eest: kuus korda nädalas toimuvad laste ja noorte suusatreeningud. Kui aega üle jääb, korraldatakse erinevaid spordiüritusi ja spordiveteranide kokkutulekuid.
Info: Tagne Tähe
5656658483
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Väljaspool Vastseliina valda huvikoolis või huviringis õppivate laste ja noorte huvihariduse teenuse toetamine

Vastseliina valla lastele ja noortele, kes õpivad või alustavad õpinguid huvikoolis/-ringis väljaspool Vastseliina valda, kompenseeritakse õpilaskoha maksumus 90% ulatuses.

Huvihariduse kompenseerimiseks esitada lapsevanemal/hooldajal Vastseliina vallavalitsusele avaldus, milles märgitakse ära huvikool/huviring, kus laps osaleb ning õppkoha maksumus ja õppeaja kestvus kuudes.

Huvitegevuse ja -hariduse kompenseerimise kord