KINO 

4. DRTSEMBRIL kell 18.00

perefilm, animatsioon "MUUMID JA TALVINE IMEDEMAA"

filmi pikkus 82 min

pilet 2 €

 See ebatavaline lugu juhtub Muumiorus. Muumitrollil ei tule sugugi und. Selle asemel, et talveunne jääda, otsustab ta talvega tutvust teha. Uidates lume alla mattunud Muumiorus, kohtub ta erinevate põnevate tegelastega ja püüab välja uurida, millised need jõulud õieti välja näevad.

 

4. DETSEMBER kell 19.30

draama "ELU HAMMASRATASTEL"

 filmi pikkus 2h 26 min

 pilet 5 €/ sooduspilet 4 €

Alla 12. aastastele mittesoovitatav.

Kerdo lapsepõlv ei olnud roosiline. Alkohoolikutest kasuisad ja pidev kodutu tunne on jätnud oma jälje. Tema unistus saada kuulsaks lauljaks on ainus kindel asi, mis teda saadab. Artisti elu on aga täis takistusi ja ahvatlusi. Ainult põgenemine fantaasiatesse aitab tal ellu jääda. Kui vanaema oma säästudest loobumisega teeb suure unistuse täitumise veelgi kättesaadavamaks, haarab teda põrgulik eufooria. Paraku isegi mitte Pariis ei täida tema kõiki soove ja nõudmisi. Reaalne elu kisub Kerdot ikka valele teele. Leida kuulsust, raha ja armastust üheaegselt näib miskipärast võimatu. Ta elab eilses ja unistab homsest ning oleviku katkematu masinavärk tirib teda halastamatult elu hammasrataste vahele. Kas õigete valikute tegemiseks on juba liiga hilja? Mis on kellegi jaoks õige? Miks sündisin nii? Kerdot on üks – aga siis on tema sees veel Jumal ja Kurat! Kes neist võidab? Isegu hullumaja arstid ei saa aru.

«Elu hammasratastel» otsib vastuseid ja vist ei leiagi. See on täiesti haige film, kus miski ei ole päris nii nagu näib.

 Treiler:  https://www.youtube.com/watch?v=96jV_s-_vME

11. DETSEMBER

kell 18.00

draama "Eia jõulud Tondikakul"

filmi pikkus 1h 35 min

pilet 3,5 €

 Kujutis võib sisaldada: 4 inimest, inimesed naeratavad, tekst ja vabas õhus

“Eia jõulud Tondikakul” on seiklusrikas laste jõulufilm 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Eia ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, kokku viima kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust.

 

Treiler: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=7nbMkbj_CwM

 

 

Kohtume kinos!