KINO 

Jälgi reklaame ka kinotahvlilt! 
 
OKTOOBER
24. OKTOOBER kell 19.30 draama TOM OF FINLAND 
pilet: 4€
 Filmi pikkus: 1h 55min
 Žanr: Draama, Biograafia
Alla 12. aasta keelatud!
  
 Autasustatud ohvitser Tuoko Laaksonen naaseb koju peale põrgulikku ja kangelaslikku teenistust teises maailmasõjas ning avastab, et elu rahuaegses Soomes on ühtviisi piinarikas. Sõjajärgne Helsingi kirendab homofoobsest tagakiusamisest, kus mehi survestatakse abielluma naistega ja nendega lapsi saama. Tuoko leiab varjupaiga oma kunstis, mis keskendub homoerootilistele joonistustele musklilistest meestest. Tema töö, mille tegi tuntuks ta signatuur "Tom of Finland", hoogustas geiliikumise levikut ja sai põlvkonna sümboliks.
 Tunnustatud režissöör Dome Karukoski toob ekraanile 20. sajandi geikultuuri ühe tähelepanuväärseima isiku elu.
 Lavastaja: Dome Karukoski
 Osatäitjad: Jakob Oftebro, Werner Daehn, Pekka Strang
 Levitaja: Estinfilm OÜ 
 https://www.youtube.com/watch?v=SBTEVKYoeL8

31. OKTOOBER kell 19.30 komöödia AVASÜLI
pilet: 2€
Filmi pikkus: 1h 32min
Žanr: Komöödia

Valimisstuudio otse-eetris ütleb eeskujulik kodanlane Jean-Etienne Fougerole, et Prantsusmaa on külalislahke riik, kus kõik pagulased leiavad ulualuse ja saavad kõhu täis. Enamgi veel, ta käib välja lubaduse nad isegi vajadusel enda juurde majutada. Juba järgmisel päeval ilmub terve mustlastabor eesotsas jultunud Babikuga tema häärberi aia taha. Jean-Etienne ei saa neid minema saata, sest nii kaotaks ta valimistel hulga hääli.
Kodurahust võib maja peremees nüüd vaid unistada: ootamatud külalised tunnevad ennast nagu kodus ning muudavad majaelanike elu tõeliseks põrguks.

https://www.youtube.com/watch?v=o8hMG66uY4o

7. NOVEMBER kell 19.30 hullumeelne ja üle võlli naljadega vürtsitatud film PÄRAST PÕRGULIKKE PULMI
pilet: 2€
Filmi pikkus: 1h 32min
Žanr: Komöödia

Ebareaalselt pöörane komöödia!
Menukomöödiast „Põrgulikud pulmad” tundud Briti poiste seiklused Austraalias jätkuvad. Ka seekord kisub sõpradel kõik viltu ja probleemidest pole neid pääsu. Davidil, Tomil ja Grahamil tuleb toimetada oma õnnetult hukkunud semu laip Inglismaale. Nende lennuk teeb aga keset Austraalia kõrbet hädamaandumise ja sõpradel tuleb omal jõul kirst sihtkohta viia.
https://www.youtube.com/watch?v=9UG0YH0nNBg


Kohtume kinos!