OÜ VASTSELIINA HOOLDEKODU
Registrikood: 10171501
Külaoru küla
Vastseliina vald
65223 Võru maakond
tel: 785 1340
mobiil: 5694 8175
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhataja: Terje Otsatalu

vastuvõtuaeg E,K 09.00 - 13.00

 

OÜ Vastseliina Hooldekodu põhikiri

Vastseliina hooldekodusse vastuvõtmise kord

Avalduse vorm

 

OÜ Vastseliina Hooldekodu poolt osutatavate teenuste hinnad:

  • Liikumisvõimetu kliendi hooldamine (sisaldab mähkmete kasutust) 20 eurot ööpäev; 
  • Liikumisvõimelise kliendi hooldamine (sisaldab mähkmete kasutust) 19 eurot ööpäev;
  • Liikumisvõimelise hoolealuse hooldamine (ei sisalda mähkmete kasutust) 18 eurot ööpäev;
  • voodikoha hind kliendi hooldekodust eemalviibimise ajal (sh kodu ja lähisugulaste külastamine ning haiglaravil viibimine) 13 eurot ööpäev.

Hinnad on kehtestatud Vastseliina Vallavalitsuse 09.11.2016 otsusega nr 2.1-2/181 "Vastseliina Hooldekodu teenuste hindade kehtestamine"

 

Töötajad: Malle Hermann - majaperenaine
Siiri Nõlvak - hooldeõde
Mirjam Saamo - hooldeõde
Ivi Viitkin - hooldeõde
Inge Kalluste - hooldeõde
Maie Verhogljadova - hooldusõe abi
Krista Kiidma - hooldusõe abi
Lea Juhkam - kokk
Sale Arras - kokk
 
Vastseliina Hooldekodu hoone on ehitatud möödunud sajandi lõpul Vastseliina kiriku pastoraat-leerimajaks. Kirikuvarade riigistamise järel on hoone katuse all olnud korterid, kohalik haigla ja sünnitusmaja. 1990. aastal tagastati hoone tema õigusjärgsele omanikule Vastseliina Kirikule. 1994. aastal rentis Vastseliina Vallavalitsus lagunenud hoone kirikult ja renoveeris selle hooldusasutuseks abivajavatele, eluraskustes eakatele ja invaliididele. Nii valmis Vastseliina Kiriku naabrusesse, ajaloolise kirikumõisa parki, iidsete põlispuude vahele VASTSELIINA HOOLDEKODU. Hoolealuseid hakati vastu võtma 1997. a kevadest.
 
Maja esimesel korrusel on 9 tuba hoolealuste jaoks. Toad on 1, 2, 3 ja 4. Igas toas on tualettruum pesemisvõimalusega. Lisaks on suur puhketuba, rohelust ja valgust täis veranda, avar koridor, köök, pesuruum.
Puhketoas on võimalus vaadata televiisorit, mängida lauamänge, lugeda raamatuid, ajakirju ja -lehti, külalisi vastu võtta.  Üks kord kuus on hooldekodus perearsti visiit. Arsti poolt määratud ravimite manustamist ning hoolealuse tervislikku seisundit jälgivad hooldeõed. Hooldekodu on kristliku meelsusega. Hoolealune maksab iga kuu 85 % oma pensionist hoolduskuludeks. Puuduoleva summa teenuse hinnast maksab elukohajärgne omavalitsus, juhul kui hoolealusel puuduvad seadusjärgsed ülalpidajad.
 
Teenused
Vastseliina Hooldekodu põhitegevusalaks on sotsiaalhooldusteenuste pakkumine sh vanurite ja liikumispuuetega inimeste hooldamine. Teenindav personal on hooldekodus ööpäevaringselt:
· hooldeõed kontrollivad vererõhku, annavad ravimeid, hoolitsevad maja ja hoolealuse puhtuse eest, valvavad öösel und
· kokad valmistavad 3 korda päevas sooja toitu ja soovi korral ka õhtuoote
 
Kallid lugejad, kes Te olete probleemi ees ja soovite oma lähedastele kindlustada turvalise ja muredevaba elu, kuid Teil puudub võimalus  töö kõrvalt tagada lähedastele ööpäevaringne järelevalve, tulge tutvuma Vastseliina Hooldekodu võimalustega! Oma silm on kuningas!
 
PILTE

hooldekodu

Vaade hoonele

  hooldekodu2

Puhketuba

hooldekodu1

Vaade koridorile

  hooldekodu

Tuba

  hooldekodu3

Jõulud 2009

  hooldekodu4

Eeskoda