Toidupank koostöös Sotsiaalministeeriumi ning kohalike omavalitsustega jagab kevadel aprill-mai 2015 Euroopa Liidu toiduabi.

Seda on õigus saada jaanuaris ja veebruaris toimetulekutoestust taotlenud inimestel.

Toiduabi väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel.

Kui Teil puudub võimalus nimetatud päeval kaubale järele tulla, võite volitada ametliku esindaja toiduabi välja võtma. Volitus peab sisaldama volitatava isiku isikukoodi. Kaup väljastatakse mõlemal juhul isikuttõendava dokumendi alusel.

Toiduabi saab kätte Vastseliina Vallavalitsusest alates:

07.04.2015 kuni 16.04.2015       T 9.00-12.00; 13.00-16.00

N 9.00-12.00; 13.00-16.00

Oluline:

  • Kaubale järgi tulles pea kinni päevast ja osutatud kellaajast. (Võimalusel teata ette.)
  • Üks komplekt toiduaineid kaalub 15 kg ning sisaldab tatart, jahu, pudruhelbeid, makarone, riisi, rosinaid, rapsiõli, suhkrut, liha- ja kalakonserve, purgisuppi ja šokolaadi. Toiduabile järele tulles tuleb kaasa võtta kogu komplekt (ei saa osade kaupa järel käia).
  • Ühe toiduabi komplekti kaasavõtmiseks tuleb kindlasti kaasa võtta kaks tugevat kotti.
  • Komplektide arv sõltub teie pere/leibkonna liikmete arvust, mille deklareerisite sotsiaaltöötajale siis, kui toimetulekutoetust taotlemas käisite. Kui teie pere saab enam kui ühe komplekti, palume kaasa võtta vastava arvu kotte.
    Näide
    5-liikmeline pere, kus kõigile on ette nähtud toiduabi saab viis komplekti toiduabi ehk 5 x 15 = 75 kg. Vajalik seega vähemalt 5 x 2 = 10 kotti.
  • Kui on mitu komplekti, võib toiduabil mitu korda järel käia. Siiski ei tohiks unustada, et iga kord antakse teile kaasa 27 ühikust koosnev komplekt.


Kui loobute toiduabi saamise võimalusest või ei vaja seda, palun teavitage Toidupanga esindajat või kohalikku sotsiaaltöötajat.

Täiendav info: www.toidupank.ee/euroabi


Küsimuste korral võib pöörduda kas kohaliku Toidupanga koordinaatori või kohaliku sotsiaaltöötaja poole. Kontaktid: tel 78 51 471; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.