Vallavolikogu koosseis

Ametikoht Nimi Tel.nr* E-post*
Volikogu esimees Urmas Juhkam  5148718 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu aseesimees Piret Palok 5086447 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Ago Keir 53365636  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Aune Rehema 5285533 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Kaido Krillo 5282142 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Morris Kõrbe  53325076 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Ivar Traagel 5096301 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Viive Tomson 55610566  
Volikogu liige Inga Leelanss  56687285 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Liis Sarapuu  53483643  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Ilme Aim  56150248 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Eva Vodi 5286734 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Volikogu liige Terje Mägi  5297201  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

* volikogu liikmed on andnud oma nõusoleku kontaktandmete avalikustamiseks

 

Volikogu komisjonid

  • Eelarve komisjon 
Esimees: Aune Rehema
Aseesimees: Ivar Traagel
Liikmed:   Viivi Olesk
Morris Kõrbe
Adu Ojamets

eelarve komisjoni põhikiri

 

  • Sotsiaalkomisjon
Esimees: Liis Sarapuu
Aseesimees: Piret Palok
Liikmed:   Eve Kund
Ain Allas
Lea Mändik

sotsiaalkomisjoni põhikiri

 

  • Majanduskomisjon
Esimees: Kaido Krillo
Aseesimees: Ago Keir
Liikmed:   Taavi Tuvike
Henni Nassar
Pait Peri

majanduskomisjoni põhikiri

 

  • Revisjonikomisjon
Esimees: Ilme Aim
Aseesimees: Morris Kõrbe
Liikmed:   Kaido Krillo
Terje Mägi
Viive Tomson

revisjonikomisjoni põhikiri

 

  • Haridus- ja kultuurikomisjon
Esimees: Terje Mägi
Aseesimees: Inga Leelanss
Liikmed:   Merlis Pajustik
Küllike Nagel
Tiina-Maarja Einla
Viivika Kooser

haridus- ja kultuurikomisjoni põhikiri

 

  • Külaelu- ja heakorrakomisjon
Esimees: Eva Vodi
Aseesimees: Terje Mägi
Liikmed:   Elle Nagel
Aado Kuhlap
Tiit Lõhmus

külaelu- ja heakorrakomisjoni põhikiri